home SPORT FOTBAL – CUPA ROMANIEI: Un suporter a intrat pe teren, in minutul 85, la golul anulat al Timisoarei

Share

Un suporter timisorean aproape ca s-a interpus intre jucatorul echipei favorite si minge, in momentul in care aceasta se indrepta spre gol, in finala Cupei Romaniei, CFR Cluj – Poli Timisoara 3-0.

In minutul 85, pe unul dintre ultimele atacuri ale timisorenilor, intr-un moment in care acestia erau deja condusi cu 3-0 de catre CFR Cluj, un atacant de la Poli Timisoara a inscris un gol pe langa unul dintre suporterii echipei, care a incercat sa loveasca mingea, in drumul acesteia spre poarta adversa.

Golul a fost, desigur, anulat. Parerea mea este ca oricum el trebuia anulat, pentru ca oricum pasa de la tusa, primita de jucatorul care a inscris golul anulat, a fost primita de acesta de la un coechipier aflat in off-side in momentul pasei.

Citeşte şi
Emil Boc bate-n tobă şi scandează "România! România! Ole! Ole! Ole!" la Ostrava, la meciul
Totul e reversibil. Mai puţin vieţile noastre, pe care ni le consumăm, absurd, în aşteptarea
O a treia înregistrare audio a fost făcută publică, joi seară de România TV, în
Este scandal la Piaţa Victoriei, legat de târgul de Crăciun pe care primarul general Gabriela
Brusc, fără nici o logică, a început un scandal inexplicabil, exact în buza alegerilor legislative
Denise Rifai şi-a început emisiunea electorală cu Nicuşor Dan povestindu-i acestui, la persoana a doua
Panama Papers. Un scandal uriaş, care face în prezent ravagii pe mapamond, părând a fi